سایر اخبار ویژه

پالایشگاه بندرعباس در میان 500 شرکت برتر ایران در سازمان مدیریت صنعتی رتبه سوم را کسب کرده است (+فیلم)

رییس هیئت مدیره پالایشگاه بندرعباس ضمن بیان اینکه هم کیفیت بنزین و گازوییل را در کمتر از یک سال ارتقا بخشیدیم اعلام کرد که این پالایشگاه در میان 500 شرکت برتر ایران در سازمان مدیریت صنعتی رتبه سوم را کسب کرده است.

به گزارش کارویزیت به نقل از پول نیوز، اسحاق جعفری، رییس هیئت مدیره و معاون توسعه منابع انسانی شرکت پالایش نفت بندرعباس در گفتگو با خبرنگار پول نیوز ضمن بیان اینکه پالایشگاه بندرعباس در میان 500 شرکت برتر ایران در سازمان مدیریت صنعتی رتبه سوم را در کشور کسب کرده است گفت: نماد شبندر در بورس همیشه صورتهای مالی اش به موقع و شفاف منتشر شده و هرانچه که مدنظر و حافظ منافع سهامدارن محترم است رعایت کرده است.

رییس هیئت مدیره و معاون توسعه منابع انسانی شرکت پالایش نفت بندرعباس در ادامه با ابراز خرسندی گفت: ما توانستیم هم کمیت و هم کیفیت بنزین و گازوییل را در کمتر از یک سال ارتقا ببخشیم و ریاست محترم جمهور وقت دو مرتبه تشریف بیاورند و این پروژه های ملی را افتتاح کنند. با افتتاح این پروژه ها استان هرمزگان تبدیل به هاب پالایشی در کشور شده و هم اکنون 60 درصد بنزین کشور در هرمزگان تولید میشود.

جعفری تصریح کرد: پالایشگاه بندرعباس با توجه به قرار گرفتن در کنار خلیج فارس و تنگه هرمز از یک موقعیت سوق الجیشی برخوردار است. به زودی اسکله نفتی فولادمان هم بعد از اینکه خط لوله گوره جاسک به بهره برداری برسد آزاد خواهد شد و می توانیم از طریق این اسکله نفت و فراورده های نفتی مازاد کک تولیدی که حاکمیت و دولت به ما اجازه میدهد را صادر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا