سایر اخبار ویژه

فید اکسپوی امسال با بمب خبری می‌آید

بنا بر اظهارات یک منبع موثق شرکتی دانش‌بنیان به یک فن‌آوری بی نظیر دست یافته که منجر به پیشتازی ایران در عرصه های استراتژیک خواهد شد.

به گزارش کارویزیت، این منبع موثق می افزاید که مسوولان این شرکت می‌گویند که می‌خواهند از فن‌آوری و محصول یگانه‌ی خود در هشتمین دوره نمایشگاه فید اکسپو رونمایی کنند که سبب حیرت شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و رسانه‌ها خواهد شد. به گفته‌ی آن‌ها، محصول‌شان توانسته به گواهی ثبت اختراع تکنولوژی در آمریکا نیز دست یابد.
آن چه جالب توجه است این که، فناوری مورد نظر، پیش تر بازار خودش را در روسیه، آمریکای جنوبی و اروپا پیدا کرده است در حالی که این تکنولوژی، محصولی ایرانی است.

هشتمین دوره‌ی همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنعت خوراک از ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های بوستان گفتگو تهران برگزار می‌شود. این‌ نمایشگاه که بزرگ‌ترین رویداد صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور است، با نام فید اکسپو برگزار خواهد شد. شرکت‌های حاضر در این رویداد به ارایه گسترده محصولات نوآورانه، فناوری‌ها و خدمات خود می‌پردازند. هم‌چنین فراهم‌ شدن فرصت شناسایی روندهای جدید بازار خوراک ایران، برقراری همکاری‌های تجاری و گسترش دسترسی از جمله هدف‌های فید اکسپو خواهد بود.

آن‌چنان که از خبرها برمی‌آید از نکته‌های قابل توجه نمایشگاه امسال، رونمایی این محصول جدید از سوی یک شرکت دانش‌بنیان است که مسوولان تلاش دارند جزییات موفقیت خود را تا لحظه‌ی آخر به رسانه‌ها درز ندهند. آن‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ما تنها به ذکر این نکته بسنده کرده‌اند که فید اکسپوی امسال پس از رونمایی از محصول‌شان، شاهد “تحولی عظیم” خواهد بود که فعالان این عرصه را “شگفت‌زده” می‌کند‌. براساس اطلاعات ما، تاکنون شرکت‌های گوناگونی برای دست‌یابی به این تکنولوژی، سرمایه‌گذاری کرده بودند اما اکنون شرکت دانش‌بنیان مزبور توانسته پیشتاز دست‌یابی به آن باشد.

با نزدیک شدن به رویداد فید اکسپو، تلاش خواهیم کرد، اطلاعات بیش‌تری کسب کرده تا با شما درمیان بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا