سایر اخبار ویژه

حدس و گمان های پیرامون شرکت صاشکو

بنا بر اخبار بدست آمده شرکت دانش‌بنیان صاشکو (صدور احرار شرق ) قصد دارد تا یک فن‌آوری بی نظیر با شاخص های اقتصادی منحصر بفرد را در هشتمین نمایشگاه بین المللی فید اکسپو رونمایی کند .
به گزارش کارویزیت، بنا بر اظهارات اولیه مسوولان شرکت، این محصول و فناوری تولید آن سبب حیرت شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و رسانه‌ها خواهد شد.
نکته جالب توجه اینکه این محصول گواهینامه ثبت اختراع آمریکا را نیز بدست آورده و قبل از معرفی در ایران به بازارهای بین المللی راه یافته است .
هشتمین دوره‌ی همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنعت خوراک از ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های بوستان گفتگو تهران برگزار می‌شود. این‌ نمایشگاه که بزرگ‌ترین رویداد صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور است، با نام فید اکسپو برگزار خواهد شد. شرکت‌های حاضر در این رویداد به ارایه گسترده محصولات نوآورانه، فناوری‌ها و خدمات خود می‌پردازند. هم‌چنین فراهم‌ شدن فرصت شناسایی روندهای جدید بازار خوراک ایران، برقراری همکاری‌های تجاری و گسترش دسترسی از جمله هدف‌های فید اکسپو خواهد بود.

آن‌چنان که از خبرها برمی‌آید از نکته‌های قابل توجه نمایشگاه امسال، رونمایی این محصول جدید از سوی این شرکت دانش‌بنیان است که مسوولان تلاش دارند جزییات موفقیت خود را تا لحظه‌ی آخر به رسانه‌ها درز ندهند. آن‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ما تنها به ذکر این نکته بسنده کرده‌اند که فید اکسپوی امسال پس از رونمایی از محصول‌شان، شاهد “تحولی عظیم” خواهد بود که فعالان این عرصه را “شگفت‌زده” می‌کند‌. براساس اطلاعات ما، تاکنون شرکت‌های گوناگونی برای دست‌یابی به این تکنولوژی، سرمایه‌گذاری کرده بودند اما اکنون شرکت دانش‌بنیان مزبور توانسته پیشتاز دست‌یابی به آن باشد.

با شروع رویداد فید اکسپو، تلاش خواهیم کرد، اطلاعات بیش‌تری کسب کرده تا با شما درمیان بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا