سایر اخبار ویژه

تدارک 100 بسته سرمایه‌گذاری برای علاقه‌مندان به حضور در منطقه آزاد چابهار (+فیلم)

منطقه آزاد چابهار با 100 بسته سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران حضور پیدا کرد.

به گزارش کارویزیت به نقل از پول نیوز، عبدالله بازدار کارشناس گردشگری منطقه آزاد چابهار در گفتگو با خبرنگار پول نیوز گفت: معافیت‌های مالیاتی و سرمایه‌گذاری برای علاقه‌مندان به حضور در منطقه‌آزاد چابهار در نظر گرفته شده است و علاوه بر آن به طور اقساطی زمین در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت.

آمادگی کامل منطقه آزاد چابهار برای پذیرایی از مهمانان نوروزی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار نیز در راستای برگزاری این نمایشگاه ضمن اعلام آمادگی این منطقه برای ساماندهی جاذبه‌های گردشگری منطقه و همچنین برنامه‌ها و اقدامات لازم برای پذیرایی از گردشگران نوروزی خبر داد.

امیر مقدم افزود: سازمان منطقه آزاد چابهار، عزم جدی برای توسعه و رونق گردشگری و تامین زیرساخت‌های مناطق گردشگری حوزه سواحل مَکُران از گواتر تا زرآباد را به کار گرفته است.

طبق اعلام مدیرعامل منطقه آزاد چابهار، این سازمان درنظر دارد تا موارد مختلف برای سفری ایمن و ارزان را شناسایی کرده و با جذب سرمایه گذاران در مسیر توسعه بوم گردی‌ها، و تجهیز مناطق بوم گردی گام بردارد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های منطقه آزاد چابهار که به عنوان راهبردی‌ترین منطقه آزاد کشور شناخته می‌شود، این سازمان بسته‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در رویدادهای بین‌المللی برای معرفی به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه می‌دهد تا بتواند مسیر توسعه و عمران این بخش مهم اقتصادی در جنوب شرق کشور را تسریع کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا