سایر اخبار ویژه

بذرپاش: نهضت ملی مسکن، شتابی تازه در مسیر خانه‌دار شدن ایرانیان

وزیر راه و شهرسازی با ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر پروژه نهضت ملی مسکن، این دستاورد را مرهون تلاش شبانه‌روزی دولت و همراهی مردم دانست. وی با اشاره به مشکلات گذشته در تامین زمین، از رفع این موانع و شتاب گرفتن ساخت و ساز در سراسر کشور خبر داد.

https://shishdong.com/blog/detail/property

به گزارش کارویزیت، مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی، در مراسم افتتاح ۲۶ هزار و ۸۰۴ واحد مسکونی و آغاز عملیات اجرایی ۳۷ هزار و ۴۵۵ واحد دیگر در استان تهران، خبر از شتاب گرفتن پروژه عظیم نهضت ملی مسکن داد. وی با اشاره به عبور تعداد واحدهای در حال ساخت از مرز ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد، از تداوم افتتاح‌های هفتگی در آینده نزدیک خبر داد.

بذرپاش با تأکید بر اینکه نهضت ملی مسکن، پروژه‌ای ملی و فراگیر است، از همه دستگاه‌ها و نهادها خواست تا در این مسیر، دولت را یاری کنند. وی همچنین از همراهی نیروهای مسلح، بخش صنعت، دانشگاه‌ها و سایر نهادها در تامین مسکن کارکنانشان قدردانی کرد.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه به طرح جوانی جمعیت اشاره کرد و از واگذاری بیش از ۷۲ هزار قطعه زمین به واجدان شرایط در سال گذشته خبر داد. وی همچنین از تداوم این روند در سال جاری خبر داد و آن را گامی مهم در جهت حمایت از خانواده‌ها و جوانان دانست.

بذرپاش در پایان سخنان خود، با اشاره به بازدیدهای مکرر رئیس جمهور شهید از سایت پرند، این پروژه را نمادی از اهتمام دولت به خانه‌دار شدن مردم دانست. وی همچنین از افتتاح مترو پرند در زمان حیات رئیس جمهور شهید یاد کرد و آن را نشانه‌ای از توجه دولت به توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در کنار ساخت مسکن دانست.

در مسیر خانه‌دار شدن

با شتاب گرفتن نهضت ملی مسکن و تداوم افتتاح‌های هفتگی، امید به خانه‌دار شدن در دل بسیاری از ایرانیان زنده شده است. این پروژه بزرگ، گامی بلند در جهت تأمین مسکن مناسب و درخور شأن مردم ایران است و می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی و افزایش رفاه اجتماعی کمک شایانی کند.

https://shishdong.com/blog/detail/Adreamhatawaitsapproval

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =

دکمه بازگشت به بالا