مکانیک و تعمیرات

انجام ۱۶۹۰ عملیات ساخت و تعمیرات قطعات در پالایشگاه چهارم

انجام ۱۶۹۰ عملیات ساخت و تعمیرات قطعات در پالایشگاه چهارم

رئیس کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که با بهره‌مندی از جوانان توانمند، نوآور و خلاق از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۱۶۹۴ مورد عملیات ساخت و تعمیرات کالاهای اساسی و راهبردی در کارگاه مکانیک این مجموعه به ثبت رسیده است.

احمد ریاحی  گفت: کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی با حمایت مدیران و با بهره‌گیری از توانایی متخصصان و کارکنان متعهد، بعنوان یکی از جلوه‌های آشکار در عرصه نوآورانه تعمیرات و ساخت قطعات، قدم‌های بزرگی در مسیر خودکفایی برداشته است.
وی ادامه داد: با تکیه بر دانش روز و با هدف بومی‌سازی قطعات و تجهیزات پالایشگاهی، با تلاش و مجاهدت متخصصان جوان کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم پارس جنوبی از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از هزار و ۶۹۴ قطعه مورد نیاز در این مجموعه‌ی پویا و جوان بومی‌سازی و تعمیر شده است.

رئیس کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه با اشاره به پیاده‌سازی و رعایت دقیق مسائل ایمنی در کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون، با انجام شاخص‌های دقیق ایمنی و تلاش شبانه‌روزی متخصصان و کارکنان کارآمد در این مجموعه، بیش ۲۹ هزار و ۴۳۶ نفر ساعت کارکرد بدون حادثه به ثبت رسیده است.

ریاحی عنوان کرد: در سال جاری متخصصان این مجموعه توانستند بیش از ۲ مورد از پمپ‌های ۱۴۵ را بازسازی و نوسازی کند.

وی به ساخت و تجهیز کارگاه جوشکاری در این پالایشگاه اشاره و بیان کرد: کارگاه جوشکاری پالایشگاه چهارم در سال جاری با مساحت ۶۰۰ متر مربع و با تجهیز دستگاه‌های جوشکاری مدرن و کاملا ایرانی آغاز به کار کرده و زمینه‌ی اشتغال جوانان خلاق و کارامد در زمینه‌ی جوشکاری را فراهم کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا