سایر اخبار ویژه

الگوسازی برای اشتغال زایی جوانان از اهداف رمز موفقیت مانی

یلدا اسفندیاری مدیریت مجموعه رمز موفقیت مانی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: یازدهمین جشنواره رمز موفقیت در هجدهم اسفندماه با نام برخاستن ققنوس از نگاه تد برگزار خواهد شد تا به نوعی الگوسازی جدید برای نسل جوان باشد.

به گزارش کارویزیت، وی در این راستا افزود: در واقع تعاملی بین ساختمان سازها, انبوه سازها ,پیمان کارها,تامین کننده ها, کارخانه دارها, تولید کننده ها ایجاد می شود تا واسطه گری کاهش پیدا کند تا در نهایت منجر به کارآفرینی و اشتغال زایی شود.

او گفت :در سال ۸۶ کتابی توسط پروفسور عرب در آمریکا به چاپ رسید که با مشاهیر ایران گفت وگو شده بود که یکی از آن افراد پدر بنده بود و این ذهنیت برای من ایجاد شد که این کار در داخل کشور با افراد موفق در عرصه اقتصادی که چگونه به این جایگاه رسیده اند صورت بپذیرد.

وی ادامه داد: این تصمیم منجر شد تا ایده را در قالب تصویر و برنامه تلویزیونی بسازم که در سال ۸۷ طرح به تلویزیون ارائه شد و مورد تصویب قرار گرفت.

اسفندیاری افزود: رسیدن به نقطه موفقیت,نحوه هدف گذاری,عبور از بحران ها, طی کردن مسیر موفقیت توسط کارآفرینان و افراد موفق از جمله اهداف ما در مجموعه بود.

مدیریت رمز موفقیت مانی,الگو سازی برای جوانان در اهداف اقتصادی را امری مهم برشمرد و گفت: الگو سازی برای نسل جوان در راستای علم موفقیت از اهداف ما برای جوانان بود که الگوی خود را این نوع افراد موفق قرار دهند چرا که افکار این افراد که داخل کشور به موفقیت رسیده بودند قابل باور پذیر تر است.

وی ادامه داد: برای اولین بار مصاحبه با کارآفرینان و مشاهیر در ۶۴ قسمت تحت برنامه رمز موفقیت ساخته شد و جناب برایان ترایسی هم در برنامه حضور داشتند
که بسیار این برنامه مورد بازتاب قرار گرفت.

این بانوی موفق و کارآفرین اجرای سمینار های داخلی و خارجی را از دیگر اهداف مجموعه برشمرد و افزود: بعد از ساخت برنامه, سمینارهای رمز موفقیت راه اندازی شد تا بهانه ای برای بزرگداشت در بخش خصوصی برای فعالان اقتصادی باشد و این در حالی است که رمز موفقیت مانی اولین شرکتی است که به صورت تخصصی برای کارآفرینان برای برندسازی تشکیل شد که سمینارهای داخلی و خارجی زیادی برگزار خواهد

اسفندیاری گفت : با حضور افراد بزرگ ایران زمین که در این آب و خاک زحمت کشیدن که قاعدتاً استفاده از صحبت و تجربیات این افراد فرخیده در مسیر موفقیت میتواند الگو خوب و مناسبی برای جوانان ایران باشد در این راستا مجموعه رمز موفقیت در استفاده از این ظرفیت ها و تعاملاتی رخ میدهد هر سال گامی تاثیر گذار در حوزه اطلاع رسانی این رویداد برمیدارد.

وی به تشکیل بیزینس کلاپ اشاره کرد و گفت: اولین بیزینس کلاپ با ۱۰ ایونت در پایان سال توسط مجموعه ما برای فعالان اقتصادی تشکیل شد تا افراد و صاحبان صنعت با یکدیگر تعامل کنند و این امر منجر به اشتغال زایی شود.

این بانوی موفق به فرهنگسازی برای رشد بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: در فرهنگ ما به شخصه معتقدم رشد کردن خانم ها کمی سخت است و تفکیک جنسیتی باید برطرف شود و این چالش ها را ما در کار داریم و این نیازمند رقابت سالم و فرهنگسازی در این زمینه است.

وی به متمایز بودن مجموعه اشاره کرد و گفت: اولین بودن, عملکرد برای بهترین ماندن, ریشه یابی برای عضویت افراد برای الگوسازی و قسمت مهم محفل خانوادگی از جمله رموز تمایز مجموعه ما است.

اسفندیاری به کارگروه ساختمانی اشاره کرد و گفت: رمز موفقیت در واقع یک مجموعه خصوصی است که برای اولین بار کارگروه ساختمانی را تاسیس کرده است.

اسفندیاری در پایان افزود :موفقیت با حوزه های دیگر عجین است و بعد از چهار سال تیم داری در رشته فوتبال, رمز موفقیت امسال وارد تورومنت شد و هدف ترغیب ورزش و سلامت بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا